Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Czy Mikołaj jest wśród nas?

Utworzono dnia 24.12.2020

Po raz kolejny okazało się, że TAK!

W tym roku są nimi pracownicy PCPR wspólnie z naszymi kochanymi darczyńcamiJ Od początku grudnia koordynatorzy PCPR rozwożą prezenty, które trafiły już do 250 dzieci wychowujących się w 154 rodzinach zastępczych oraz 42 dzieci z trzech domów dziecka.

Akcja wymagała ogromnego zaangażowania, ponieważ wszystkie prezenty zostały wykonane dzięki wsparciu Ludzi o pięknych sercach – praktycznie z całej Polski. W powiecie zgorzeleckim przeprowadziliśmy zbiórkę słodkości w instytucjach, szkołach, organizacjach. Wystąpiliśmy z prośbą o darowizny rzeczowe do ponad 300 firm w kraju. W każdym prezencie dzieci znalazły słodycze i książki dopasowane do ich wieku i zainteresowań. Rodzinne Domy Dziecka oraz Placówki opiekuńczo – wychowawcze dodatkowo otrzymały gry, sprzęt sportowy, materiały plastyczne, zabawki, kocyki i ubranka.

Największym prezentem dla nas czyli pracowników PCPR był ogrom pozytywnych emocji, który towarzyszył całej akcji razem z prezentami. Radości nie było końca, kiedy PCPRowskie Elfy przekraczały próg z wielkimi, kolorowymi paczkami.

Cała akcja nie byłaby możliwa, gdyby nie rzesza osób, które nas w tym działaniu wsparły. Przebieg akcji można było śledzić na naszym portalu społecznościowym Facebook. Za Waszą pomoc, wielkie serca i przywracanie dziecięcej wiary w marzenia – bardzo Wam dziękujemy!

Mikołaj jest wśród nas

Utworzono dnia 24.12.2020, 14:33