Konkurs artystyczny „Czas na działanie!” – wyniki

Kampania 19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży dobiega końca. W ramach tegorocznych działań PCPR w Zgorzelcu zorganizował konkurs artystyczny „Czas na działanie!”. Prace wykonywane przez uczestników konkursu miały dotyczyć reakcji na przemoc i profilaktyki, ze szczególnym uwzględnieniem pierwszych 10 sekund, gdy widzi się czyjąś krzywdę. Otrzymaliśmy 28 prac i naprawdę trudno było wybrać zwycięzców, ponieważ widać było duży wkład pracy, zdolności artystyczne uczestników ale również olbrzymią empatię i zrozumienie dzieci i młodzieży.

To wspaniałe mieć świadomość, że jest wielu młodych ludzi, którzy doskonale wiedzą czym jest dobro i zło i mają odwagę wypowiadać się w tym temacie a często stać w obronie słabszych.

Konkurs jednak ma swoje zasady i jury dokonało wyboru najwspanialszych prac, podajemy więc wyniki konkursu artystycznego „Czas na działanie!”

  1. Miejsce: Zofia Kiersnowska,   Emilia Kazimierska, Natalie Taboła
  2. Miejsce Sergiusz Lubiński,  Gabriela Kazimierska , Kacper Świstara

Wyróżnienia: Igor Rajch, Trojan Karczewski, Pola Majewska, Antonina Cerobska

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy a wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział i pochylenie się nad naprawdę trudną tematyką. Dziękujemy również rodzicom, nauczycielom i pedagogom za trud włożony w wychowanie i edukację tak wrażliwych młodych ludzi.

Już w przyszłym tygodniu będziemy kontaktować się ze szkołami naszych uczestników w celu organizacji przekazania nagród i dyplomów.

Scroll to Top