Wszyscy wspieramy Rodzinny Dom Dziecka w Lasowie!:)

Dzień 21.04.2024r. zapisał się na kartach historii jako ogromny sukces. Sukces tworzony przez ludzi o dobrych sercach, którego częścią byli pracownicy PCPR w Zgorzelcu a jego głównymi bohaterami prowadząca Rodzinny Dom Dziecka w Lasowie Joanna Grzesińska i jej mała gromadka dzieci.

Gościnnie w Agroturystyce U Kromali w Trójcy odbył się Rodzinny Piknik Charytatywny zorganizowany w celu Wsparcia Rodzinnego Domu Dziecka w Lasowie. Pogoda nie rozpieszczała, ale dobre myśli odgoniły deszcz. Ogrzewała nas przyjazna atmosfera, grochówka z kociołka, staropolski bigos, kiełbasa pieczona nad ogniskiem a także ciepło kominka w kromalowej stodole. Smakołyków było co niemiara.

Był to dzień wyjątkowy, gdyż każdy dzielił się tym co miał, swoim czasem, pracą, ciastem, pierogami, śpiewem.

Było magicznie, było wyjątkowo, było spontanicznie, było smacznie. Nie obyło się bez komplikacji, ale one czynią takie działania jeszcze bardziej cennymi.

Dziękujemy serdecznie każdemu kto dołożył cegiełkę. Działania te zaowocowały wsparciem RDD kwotą 7185 zł i 21 euro. Cała kwota zostanie wpłacona na zrzutkę.

Z pomaganiem każdemu do Twarzy, a bohater nie zawsze nosi pelerynę….. Jeśli chcesz uratować czyjś mały świat, jeśli drzemie w Tobie myśl o zostaniu rodzicem zastępczym- przyjdź, porozmawiaj. Pomożemy, jak umiemy, a naprawdę potrafimy pomagać😊

Szukamy kandydatów na opiekunów zastępczych, czy to Ty nim będziesz? Jesteśmy, czekamy, ZAPRASZAMY.

Scroll to Top